Valentino: دارنده بزرگترین عضلات بازوی جهان
Gregg Valentino یکی از جدال برانگیزترین و محبوب ترین بدنسازان جهان است.او بدن سازی را از سن 13 سالگی آغاز کرد.او ابتدا بدنسازی را بدون استفاده از هیچگونه دارویی انجام میداد اما پس از 23 سالگی به مصرف Steroids روی آورد.در طول این 10 سال (از 13 سالگی تا 23 سالگی) بازوهای او به طور طبیعی از "21 به "28 افزایش یافت.اما پس از مصرف Steroids عضلات او رو به تحلیل رفت.

Markus Rühl
: یکی از دارندگان بزرگترین شانه های جهان
مشهورترین فرد برای بدن عجیب و غریبش، Markus Rühlآلمانی،یکی از بدن سازان حرفه ای جهان است.او یکی از دارندگان بزرگترین شانه های دنیا در تاریخ بدن سازی و یکی از قویترین بدن سازان هم دوره با Johnnie O. Jackson و Ronnie Coleman است.

Ronnie Coleman
: برنده مقام Mr. Olympia برای 8 دوره پیاپی
متولد سیزدهم May سال 1964 در Bastrop.Coleman یکی از بدنسازان باز نشسته ی آمریکایی است که توانسته برای 8 دوره پیاپی مقام Mr. Olympia رو کسب کند.او همچنین رکورد دار بیشترین برد بدنسازی حرفه ای با 26 برد است.او فارغ التحصیل رشته ی حساب داری از دانشگاه Grambling می باشد.

Arnold Schwarzenegger
: جوان ترین مرد جهان که توانست در سن 20 سالگی به مقام Mr. Olympia نائل آید و تا 6 دوره دیگر نیز این مقام را حفظ کند.
قبل از تبدیل به یک بازیگر مشهور و یک سیاستمدار بحث برانگیز، Schwarzenegger یکی از مشهورترین و نامدارترین افراد در زمینه بدن سازی از جوانی تا به امروز بوده است. Schwarzeneggerبدن سازی را از سن 15 سالگی آغاز کرد و در سن 20 سالگی توانست به مقام Mr. Olympia دست پیدا کند. Schwarzenegger تا مدتها پس از کناره گیری از ورزش بدن سازی به عنوان یکی از سرشناس ترین چهره ها در این زمینه بوده است و تا کنون چندین کتاب و تعداد زیادی مقاله در مورد این ورزش نوشته است.

Lou Ferrigno
: هالک شگفت انگیز

Lou Ferrigno در ابتدا معاون کلانتر بود.او پس از گذشت چهار سال از فارغ التحصیل شدنش از هنرستان توانست به مقام Mr. America در رشته ی بدن سازی دست پیدا کند.سال 1974 بود که توانست در اولین حضورش در مسابقات به مقام دوم Mr. Olympia نائل آید.طولی نکشید که ورزش بدن سازی را رها کرد و به دنبال رشته ی درسی خود رفت.

Johnnie O. Jackson
: شخص شماره یک بدن سازی
همانطور که مشاهده می کنید شاید Johnnie O. Jackson بزرگترین بدن ساز جهان نباشد ولی ضخامت و پیچیدگی عضلات او باور نکردنی است.او برنده مسابقات حرفه ای بدنسازی Montreal در سال 2006 و همچنین قهرمان NPC آمریکا در سال 2001 بوده است.